Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

 

  • Firmamız 1960 yılında İzmit kocaelide kurulmuş olup 2000 m2 kapalı alanda hizmet vermeye başlayan sektörün en eski firmalarından biridir. Kurucumuz Yaşar Sözer branda sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve iş tecrübesi ile yüksek tenoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekip kurarak branda sektörünün her alanına hitap eden imalatlar yapmaya başlamıştır.Ardından Suat Sözer, çalışmalarıyla Türkiye’nin önde gelen firmalarının yanında yurt içi ve yurtdışında büyüklü küçüklü bir çok fabrikanın proje imalat ve montaj aşamalarına imzasını atmıştır.
  • Firmamızın diğer önemli özelliği de firmaların ihtiyacı olan ürünleri diyazn ederek geliştirerek firmalara destek vermektedirler Kurulduğu günden bu yana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz.
  • Kocaeli Branda sektörde bulunduğu 60 yılı aşkın tecrübesiyle birlikte kaliteli ürün anlayışı, değişik ihtiyaçlara yanıt verebilen alternatif ürün yelpazesi, dürüst ticaret anlayışıyla sektördeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırıp sektörde ilk akla gelen isimlerden olmuştur. Firmamız sektördeki değişimleri sürekli takip eden çağdaş hizmet anlayışı, pazardaki taleplerin farkında olan firma yönetimiyle yerli ve yabancı piyasalarda sektörünün aranan ve seçkin markalarından biri haline gelmiştir.
  • Müşterilerimize tecrübe, kalite, geçerlilik, güvenirlik, sürekli ve zamanında hizmet unsurlarının sağlanması firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe lider konumda olmasının garantisi olmuştur.Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın